OFİSLERİNİZİ AHŞAP CAM BÖLMELERİYLE BÖLÜYORUZ

Daha özgür ve ferah bir çalışma ortamını herkes ister. Günümüzde fabrikalarda, hastanelerde, otellerde ve daha birçok sektörün hakim olduğu çalışma alanlarında daha verimli iş sonuçları alabilmek için işletmeler, ofis çalışma ortamlarını cam bölme sistemleriyle böldürmek veya ayırmak istiyor. Fakat bunu yaparken piyasada fazla çeşitlilik olmamasından dolayı alüminyum ofis bölme sistemleriyle ofislerini böldürüyorlar.

Bir noktaya değinmek gerek; örneğin fabrikalar, imajlarını, çalışma ortamlarındaki personel memnuniyetini ve verimliliklerini artırabilmek için alanında uzman mimarlar ve mühendisler tarafından yönlendirilerek muhteşem ofis dekorasyonları ortaya çıkarıyorlar ama ofis bölme sistemleri konusunda pek bir tercihleri olmadığı için işletmelerinin kurumsal imajlarını yansıtan o dekorasyonlarla uyum sağlamayan alüminyum ofis bölme sistemlerini tercih etmek zorunda kalıyorlar. İşte Mazze Ahşap Cam Bölme olarak, ofis bölme sistemlerinde olan bu eksiği farkettik ve dedik ki; İşletmeler neden alüminyum ofis bölmelerine harcadığı emek ve harcamaları onlarla uyumlu bir konsept haline getireceği bir ofis bölmesi tercih etmesin ki?

Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemleri olarak, ofislerinizi ahşapla bölüyoruz. Yıllardır süregelen bölme sistemlerinden sıkıldığınızın ve artık yeni ve daha estetik cam bölmeler görmek istediğinizin farkındayız. Ahşap bölmeler sayesinde ofislerinizde daha sıcak, daha modern, daha estetik bir atmosfer hissedeceksiniz. Aklınızda ahşap bölmeleriyle ilgili birtakım sorular oluşabilir. Hemen cevaplayalım: Ahşapbölmelere, sıradan alçıpan duvar bölmelerine veya alüminyum ofis bölmelerine veya alüminyum ofis bölmelerine ayırdığınız bütçeyi ayırarak sahip olabilirsiniz.

Mazze Ahşap Cam Bölmeleri

Ofislerinizde bir yenilik!

2 Cam arasına yada tek 1 cam olarak kullanılan şeffaf ofis bölme sistemi olarak bilinir.

Ofis dizaynında en çok tercih ettiğiniz bölmeler aslında tercih seçeneğinizin olmamasından kaynaklanıyordu. Mazze Ahşap Bölmeler sayesinde bu sıradanlıktan sizi kurtardık ve standart algıların dışına çıkardık. Çünkü sizi ve firmanızı özel yapan bir şey olmalıydı diye düşündük.

Sizi ve firmanızı üst düzey bir imaja taşıyan ahşap bölmeleri; birçok gruba ayrılır. Sizin estetik ve zevkinize göre; Doğal ahşap kaplamalı bölmeler, firmanızın kurumsal renklerine uygun düz renk ahşap cam bölmeler ve iç çıtaların kaplamalı, kolonların düz ahşap renkli duvar bölmeler. Ahşap bölmeleri tercih ettiğinizde dilerseniz camlara sonradan kumlama gibi görünen özel tasarım folyo yaptırabilirsiniz.

CAM BÖLME DUVAR KALINLIĞI

Ahşap cam bölmelerinde kullandığımız bir çok cam seçeneği mevcuttur. Düz renkli şeffaf cam bölmeler, temperli camlı ahşap bölmeler, ısıcam özellikli ahşap bölmeler. Ahşap ofis bölmelerinde kullandığımız iki taraflı ahşap kolonlarda 5cm önde 5cm arkada olmak üzere 2 ayrı kolon arasında 6mm cam , 8mm bölme ve 10mm bölme kullanabiliyoruz. İsteğe göre bölmeler de tasarlanıp uygulanabilir.

Ayrıca alternatif cam bölmelerinde kullanılan montaj tekniklerinden bizi ayıran en önemli özelliklerde biri de, duvar bitişlerinde estetik görünümü sağlamak. Bilirsiniz ki alüminyum ofis bölme sistemlerinde veya cam cama ofis bölmeleri montaj esnasında duvardaki eğrilikleri ve hataları kapatabilmek için çıta profil giydirirler ve bu da estetik açıdan kötü bir izlenim yaratır.

Ahşap bölme montajında ise duvarın yamuklukları ve eğrilikleri hesaplanarak duvara göre kesim yapılıp öyle montaj işlemi yapılır ki bu da sonucunda estetik bir algı yaratılılarak duvarın hatalarını görünmez kılar.

AHŞAP CAM BÖLMELERİN FAYDALARI

Isı yalıtımı ve ses yalıtımı olarak alüminyum ofis bölme sistemlerine ve cam cama ofis bölmelerine karşı daha yüksek performans sergiler.

Elektrik veya ısı tesisat kabloları ahşapbölme sistemlerimizin içinden rahatça geçebilir.

Tavan yüksekliği uzun olan alanlarda ortadan kayıt atılmasına gerek yoktur. 11,5 cm Ahşap Bölme kolonları sayesinde camı çok rahat bir şekilde muhafaza eder ve korur.

Ofis mobilyalarınızla birlikte bir uyum ve konsept oluşturarak hem çalışma ekibine, hemde müşterilerinizin ofis ziyaretleri sırasında yüksek mimari algısı yaratır. Alışılmışın dışına çıkmak, sadece zevk sahibi insanların cesaret edeceği bir harekettir. Ofis bölmelerinde Mazze Ahşap Ofis Bölme Sistemlerini tercih edin.

Cam bölmeler nerelerde kullanılır?

  • Ofisler ve home office tarzı evler
  • Fabrika İdari Bina çalışma ofisleri
  • Hastane idari bina çalışma ofisleri
  • Otel idari bina çalışma ofisleri
  • Resmi kurum ofisleri

Temperli Cam Bölme Fiyat

Ahşap camekan sistemlerinde normalde 6mm ideal cam kalınlığımız vardır, fakat isteğe göre cam kalıklarını 8mm,10mm olarak artırabilir, hatta temperli cam olarak da takabiliriz. Temperli cam fiyatları ölçülere göre ve uygulama alanına göre değişme gösterebilmektedir. Montaj ekibimiz ölçü almaya geldiği sırada uygulama alanını da görmeli ve temperli cam fiyatını da ona göre vermelidir.

Alüminyum Cam Bölme

Piyasadaki alternatif alüminyum ofis bölmeleri olarak bilinen ofis bölmeleri, en yaygın haliyle herkesin aklına gelen ilk çözüm yolu olsa da artık yeni nesil ahşap bölmelerinden biraz haberdar olan kitle gün geçtikçe artmaktadır.

Cam Bölme Duvar Detayı

Mazze Ahşap bölme sistemleri olarak, montaj esnasında duvar bitişlerindeki estetik dinamizmi korumak amaçlı, duvardaki yamukluk,eğrilik, ve hataları hesaplayarak ona göre üretim ve montaj işlemleri gerçekleşir.